Капельный полив

11-18-2017

Це винахід вперше застосували в посушливих регіонах Ізраїлю. Місцеві жителі звернули увагу на те, що врожайність зростає, якщо рослини отримують воду в невеликих кількостях. Інноваційний винахід прижилося і набуло популярності, на що вказує все більшу кількість бажаючих купити крапельне зрошення в Україні. У нас найкращій капельный полив.

З чого складається система крапельного поливу

Всі компоненти впливають на ефективність, яку забезпечує крапельний полив. Купити в інтернет-магазині, з цієї причини, — вигідний варіант, адже він дозволяє підібрати систему з потрібними параметрами. Основними складовими є:

гнучкий шланг;
фільтри для поливу;
магістральні труби;
фурнітура (фітинги, крани, стартери і заглушки);
інжектори для внесення розчинних добрив.
Крапельний полив базується, в першу чергу, на шлангах. На цю деталь варто звернути увагу, вивчаючи інтернет-магазин крапельного зрошення. Для городу підходять стрічки з фіксованим розташуванням емітерів. Невпорядковані дерева простіше зволожувати за допомогою крапельних трубок. У разі теплиці, міні-парника і газону оптимальним вибором є спрей-шланг.

Роль фільтрів полягають у тому, що вони забезпечують безупинну роботу, оберігають деталі від сторонніх частинок, що визначають якість води. Перш, ніж купити крапельний полив у Харкові, зверніть увагу на пропускну здатність і рівень фільтрування.