А Жінка в чорному все не заспокоїться…

0
63

Пішла я на другий фільм з надією, що гірше першого вже нічого бути не може. Як шкода, що я помилялася! Якщо тоді ще картина могла налякати хоча б молодших школярів, то зараз я навіть і не можу сказати, якого віку має бути дитина, щоб їй було страшно.

Фішкою першого фільму була Жінка в чорному і її постійна присутність, поява з нізвідки, відображення в дзеркалах тощо. Фішкою даної частини стало її відсутність. Насправді нагадуванням про жінку є лише назва фільму, не більше. Ну і в кінцівці, зрозуміло, не обійшлося без уже звичної особи старенької.

Предлагается качественное продвижение сайтов. Кроме продвижения, фирма еще занимается созданием сайтов любого уровня. Хорошо созданный сайт — это первый шаг на путь успеха.

Лякаючих моментів, навіть віддалено лякаючих, знову повторюся, немає зовсім. Таке відчуття, що вони і не планувалися, а творці всього-навсього забули змінити назву жанру фільму з «жахів» на «комедію» або хоча б «драму».

До речі про драму. Головна героїня цього разу окрема історія! Намагається лізти туди, куди не слід, переконує всіх у тому, чого не потрібно знати, та ще й залучаючи до цього всіх, з ким зустрінешся. Ситуація посилюється військовими діями, самогубствами дітей, переконаністю в існуванні проклятої відьми і незвичайної історії про потопельника. Нічого нового, все стандартно.