Аренда проєктора


temp_21
Наочна демонстрація — це один з найбільш ефективних інструментів просування товарів або послуг на ринок. Для організації презентацій, супроводу доповідей картинками або відеотрансляції на широкий екран Вам не обов’язково купувати дорогий мультимедійний проектор, можна взяти в оренду проектор у нас. Мультимедійний проектор підключається до будь-якого джерела сигналу. Яскраве, контрастне, насичене зображення на якісному проекційному екрані сильно притягує увагу і підвищує інтерес слухачів. Взявши проектор в оренду у нас ви одержите надійну техніку від провідних світових брендів. Орендою проекторів ми займаємося більше 5 років і за цей час обслужили сотні різних заходів. Щоб правильно вибрати проектор в оренду для вашого заходу вам необхідно повідомити нашому менеджеру, параметри приміщення, бажаний розмір екрана, можливу відстань від проектора до екрану. Наші фахівці із задоволенням підберуть для вас найбільш бюджетне і якісне рішення по оренді проектора. Пропоную взяти в аренду пректор вот тут.

Основною характеристикою будь-якого проектора є його яскравість, яка вимірюється в ANSI люменах. Щоб взяти в оренду проектор з яскравістю, яка буде достатньою для освітлення екрану в умовах того приміщення, в якому планується експлуатація, необхідно знати: 1. Який розмір проекційного екрана буде актуальний для вашого заходу 2. Час проведення заходу (ранок/день/вечір/ніч) 4. Передбачена можливість закрити вікна світлонепроникної матерією(штори, жалюзі, ітп) 3. Наявність у приміщенні штучних джерел світла, які не можна відключити під час заходу
Другою важливою характеристикою будь-якого проектора є його дозвіл. При оренді проектора на нього слід звернути особливу увагу. Стандартним є дозвіл 1024х768, що відповідає формату 4:3. Даний дозвіл і співвідношення сторін є оптимальним для показу презентацій і текстово-графічних документів. Якщо виводиться на проектор контенті є багато мікроскопічних об’єктів, то рекомендується взяти в оренду проектор з великою роздільною здатністю. Для показу відеороликів і фільмів рекомендується використовувати проектори з широкоформатний(16:9 або 16:10) разрешением1280х800, 1360х768, 1920х1080(FULL-HD) або 1920х1200. Проектори з роздільною здатністю FULL-HD рекомендується використовувати для перегляду фільмів або роликів записаних у високому дозволі.При підготовці технічного завдання по оренді проекторів(відеопроектора) необхідно розрахувати проєкційна відстань від об’єктива проектора до екрану. Якщо конструкція приміщення або інші фактори, що не дозволяють видалити проектор на великі відстані від екрану, рекомендується орендувати короткофокусні проектори або об’єктиви(риб’яче око).Бувають випадки, коли проектор неможливо встановити перед екраном. Для цього рекомендується взяти в оренду короткофокусний проектор і екран зворотної проекції. Якщо необхідно «висвітлити» проекторами велику площу: наприклад напівсферичну стіну в концертному залі, то потрібно оренда проекторів високої яскравості 15000-20000 люмен, які за допомогою спеціального обладнання та програмного забезпечення «зрощуються в панораму». Нещодавно почала широко використовуватися прозора плівка прямий/зворотної проекції, яка клеїться на скло або оргскло і стає прозорим екраном для проектора. Дане рішення з успіхом застосовується у вітринах магазинів або у виставкових стендах. У таких випадках бажано взяти в прокат яскравий короткофокусний проектор.