Богатирі російські проти ворогів наближених

0
315

Альоша Попович, Добриня Микитич та Ілля Муромець — герої російських билин — знову беруться за порятунок столиці Русі — Києва — матері міст руських від нападок лиходіїв і розбійників. На цей раз змова відбувається в межах царських хором. Бояри хочуть повалити царя, поки богатирів немає в місті. Кінь Юлій, який в цій частині виходить на перший план, намагається придушити повстання бояр своїми силами, але виходить це не надто успішно…

Студія «Млин» досить часто радує нас своїми роботами, які стали дуже популярні після виходу перших трьох фільмів про богатирів. Далі їх фантазія кілька вичерпалася, останні пару-трійку картин не мають великого успіху у публіки. Жарти дійсно стали менш смішні та заїжджені. Але «Хід конем» все ж вийшов куди краще «Дальніх берегів». Забавно дивитися на героїв російських казок і билин в сучасній інтерпретації.

Есть десять видов резиновых покрытия для улиц и площадок. Купить покрытие из резиновой крошки по низким ценам. Базовым материалом для изготовления резиновых покрытий является фракционная резиновая крошка.

Юні глядачі зможуть вдосталь посміятися над конем Юлієм, які не встигають вплутатися в одну халепу, як тут же трапляється наступна. Можна буде побачити і кілька нових цікавих героїв, озвучених зірками вітчизняної естради, наприклад, у проекті вперше взяла участь Наргиз Закирова.