Бокс серед пісків і туманів

0
237

Кожна людина має право на другий шанс, чи не так? Про спробу скористатися цим правом розповідає у своєму дебютному повнометражному фільмі наш колишній співвітчизник Вадим Перельман. У бій за бунгало на узбережжі вступають два міцно битих бійця: колишня алкоголічка Кеті, яка втратила в житті все, крім батьківського дому, і колишній іранський полковник Массуд, вигнаний зі своєї батьківщини ісламістами. Битва буде жорстокою, адже для кожного з поєдинщика поразка означає остаточну втрату свого місця в житті.

Чистка ковров одна из тяжелых видов уборки. Качественная чистка ковров и ковролина с помощью сервиса www.chisto-himchisto.com.ua, в которого есть большой опыт делать чистку ковров и ковролина.

У будь-якого бійця є слабке місце, потрібно тільки знайти його і лупити без жалю. Слабкістю непохитного полковника і його родини виявляється їх порядність. Зрозуміло, це не означає, що будь вони покидьками, то неодмінно переможуть, просто довелося б пошукати іншу «ахілесову п’яту». Головне, режисер зробив все, щоб ми не побачили у фільмі чергову алегорію боротьби добра зі злом; всі герої — жертви, мимоволі і безвольно завдають удари друг-другу. У Кеті сильних місць, здається, просто немає — тільки слабкі і хворі (правильно американці називають те й інше одним словом «weak»).