Бюджетна весілля за кордоном


Бюджетна весілля за кордоном

Найчастіше, коли у закоханої пари постає питання, де проводити церемонію одруження, закордон відкидається через здаються високими фінансових витрат. Але це давно перестало бути перешкодою. Сьогодні можна зіграти милу, гарну, але бюджетну весілля в чарівних місцях за кордоном. І при цьому вартість такої церемонії може виявитися нижче, ніж весілля в Росії! Розглянемо варіанти до 150 тисяч рублів. Пропоную вам відсвяткувати свадьба на новый год за кордоном.

Чим може не влаштувати варіант з Кіпром? Відмінна погода, чудові пляжі, неповторна природа і архітектура. А якщо ще врахувати, що весільний тур, який включатиме не тільки церемонію, але і переліт і проживання, обійдеться всього лише в 100 тисяч рублів, то перспективи райдужні.

Чи весілля у Греції. За 1 800 євро ви зможете оплатити оренду майданчика для церемонії, послуги координатора весілля, який говорить по-російськи, прикрасити місце торжества. Крім того, цієї суми вистачить ще на підготовку та легалізацію всіх документів і залишиться ще на букет нареченої.

У Празі ви можете вкластися в 1 500 євро, в цю суму входить практично все – від документів до кілець. А вже про красу празьких пейзажів і будівель і говорити не доводиться, весілля вийде що треба.

Це лише мала частина церемоній, які можна досить недорого і гарно провести за кордоном. Головне, почати готуватися заздалегідь – тоді можна буде заощадити на авіаквитках, і номерів у готелі. Якщо ви виберете міжсезоння, а не самий пік напливу туристів, то весілля за кордоном обійдеться вам дешевше.

Весілля за кордоном середньої цінової категорії

Якщо ваш бюджет дозволяє розширити витрати на весілля, то можна розглянути варіанти церемоній на островах. Так, наприклад, весілля на Ямайці може обійтися в 180 тисяч рублів. У цю суму входить навіть проживання протягом тижня і переліт на двох. І, звичайно ж, сама церемонія та підготовка документів.

Ямайська весілля відрізняється веселощами, розмахом і дуже підходять для молодіжних компаній.

А про пейзажі острова можна говорити довго – краще побачити самим, і фото з церемонії і весільної прогулянки скажуть самі за себе – ви явно не пошкодуєте.

Ще більш красивою весілля може вийти в Домінікані. Чарівна краса цих місць не дарма вабить туристів цілий рік, а відпочивати тут можна, здається, все життя. І де, як не тут, можна ідеально поєднати весілля з медовим місяцем. Що ж стосується вартості, то, вклавшись у 200 тисяч рублів, ви оплатите переліт до Домінікани на двох, тиждень проживання вашої пари в готелі за системою «все включено», а також отримаєте повний весільний пакет, що передбачає все необхідне, навіть послуги фотографа.