Чи не протух мед в твоєму горщику?

0
321

Давненько на широкий екран світового кіно не виходив який-небудь миленький, скромненький, але при цьому досить міцненький фильм від наших англійських братів. Взагалі європейське кіно, як і кіно будь-якого регіону, має свої відповідні менталітети відмінні риси. Американці в основному вважають себе супергероями, японці — великоокими фотомоделями, у росіян все взагалі схоже на листковий пиріг, а європейці досить-таки самокритичні — кіно від них відрізняється зображенням у ньому простих людей, іноді приправленим дрібкою чарівництва.

Пригода Паддінгтона — яскравий представник свого піджанру.

Нашел интересный сайт посвящен рыбалке. Рекомендую посетить www.bitingfishing.ru и прочесть много полезной информации о рыбалке. Ведь рыбалка это не скучное занятие, а клевое дело.

Фільм починається з прибуття Паддінгтона в Лондон, куди він мріяв потрапити усе своє життя, оскільки, в силу менталітету свого народу, що вірив старим «казкам», що жителі Великобританії дійсно такі всі з себе добрі та чисті. Фільм говорить нам (сподіваюся, двадцяти двох річна дівчина може зараховувати себе до них), що за всієї нинішньої суєти і біганини люди почали забувати про елементарну ввічливість, доброту і дружелюбність — про те, що сподівався знайти Паддінгтон у Лондоні. Але фільм, крім настанови, говорить нам і про те, що ще не все втрачено: завдяки збігу безглуздих випадковостей, будучи ледь не розчавленим натовпом озвірілих людей-мурах, Паддінгтон вдається знайти собі хорошу сім’ю, про взаємин з якої і всередині якої, в принципі, розповідається в більшій частині картини.