Чому я вірю в Фен-шуй


Але, перевіривши на обставини життя своїх друзів і знайомих та своїх власних деякі твердження цієї науки, зрозуміла, що логіка, здоровий глузд і трохи традиційних вірувань (причому різних народів) і Фен-Шуй можна вважати універсальним засобом щодо коригування життя. дорогі читачі, хочу запропонувати Вам зайти на цей сайт http://www.pozitivim.by/ .

Зібравши деякі показові приклади в одну статтю, я не збираюся нав’язувати тобі свою думку. Може, і ти знайдеш свої аналогії, може, пройдеш повз і не обернешся… В будь-якому випадку вирішувати тобі.

Рослинна життя чи хочеш ти заміж?
Найцікавіше, що на цю закономірність мене наштовхнула вже стала притчею во язицех в моїх статтях — бабуся. Я розповіла їй, що по Фен-Шуй спальні незаміжньої дівчини (і взагалі в спальні) не можна тримати живі рослини. Виявляється, вони посилюють «янський» енергію, а повинна домінувати «иньской». Навіть картини з зображеннями квітів не повинні прикрашати стіни в спальні. Це веде до сварок і недовіри між подружжям, до розладу удачі в любові.
У моєї подруги в спальні стояла величезна пальма, крім всяких горщиків з кактусами, фиалочками та іншою флорою. Вона у свої 35 любила говорити: «10 років намагаюся схуднути і вийти заміж!!!». З недавніх пір у неї налагодилася особисте життя, тому що ми з дівчатами просто безапеляційно витягли всі її горщики і горщики в кухню і вітальню, розташувавши рослини так, як наказує Фен-Шуй. А першим прикладом як раз поділилася моя бабуся, розповівши про свою стару подругу, похоронившую трьох чоловіків і двох співмешканців, яка все життя розводила великі рослини для готелів, ресторанів та інших серйозних установ.
Якщо ж відмовитися від кольорів ти не в змозі, то по фен-шуй найбільш переважними є ті, листя яких мають округлу форму. Намагайся не використовувати рослини з гострими листками або шипами (наприклад, кактуси), крім тих випадків, коли ти відчуваєш, що ваше взаємодія сприятливо. Добре використовувати в’юнкі рослини для нейтралізації гострих кутів, утворених стінами, меблями, колонами.

Не зливай своє щастя в південно-західному куті!
Визнач, в якому кутку вдома у тебе розташований туалет. Якщо в південно-західному, то не дивуйся, що рослин в спальні немає, а заміж ти ще не вийшла. Туалет по Фен-Шуй повинен бути маленьким, завжди з щільно закритими дверима і не повинен в жодному разі бути на південно-заході, так як в цьому кутку унітаз «змиває» всю любовну удачу.

Якщо зробити невеликий екскурс в історію Китаю і Росії, то можна дізнатися, що туалет у наших предків (в українських селах до цього часу) ніколи не будували в будинку. «Очищення» не повинно було відбуватися там, де люди їдять і відпочивають, приймають гостей, сплять.

У мене є приклад, коли не тільки я страждала від розташування туалету в південно-західному куті, але і всі мої товариші по службі. Як-то на спільній вечірці ми визначили, що у всіх, хто в даний момент працює на радіо До*** зіпсована і не може налагодитися особисте життя. Ніхто тоді серйозно не замислювався над тим, що у заміжніх і одружених руйнувалися шлюби, а вільні страждали від повного хаосу в стосунках з коханими людьми. На радіо я не працюю давно, та й воно вже давно в іншій будівлі. Тільки прочитавши у Л. Ту про туалет на південно-заході, я згадала, що в нашому «будиночку гарбуза До***» туалет був як раз в неправильному «районі».

Живність повинна бути жива!!!
Роги тварин, їх шкури, зображення диких звірів, статуетки та інше краще не тримати в своєму будинку, як щось загрозливе і агресивне. Я завжди була проти батькових «мисливських трофей» у нашому будинку, керуючись виключно «грін-писовскими» мотивами про те, що роги і шкури знімаються з убитих тварин, а це саме по собі вже не так добре, якщо замислитися.

Дзеркальна спальня — запорука неміцною сімейного життя!
Один час було модно, коли подружня постіль відбивалася в дзеркалі нагорі або взагалі відбивалася в дзеркалі. Я помітила, що сім’ї, в яких трюмо розташоване навпроти ложа, мають проблеми не тільки сексуального характеру. Виявляється, що це не просто так. До речі, у багатьох слов’янських народів була традиція закривати дзеркало покривалом або хусткою на ніч.

Я чомусь відразу згадала, як багато років тому Сінді Кроуфорд хвалилася всьому світу, що займається з чоловіком моїм улюбленим Річардом Гіром) любов’ю у спальні, де багато дзеркал і запалених свічок. Що з цього союзу двох знаменитих людей вийшло — тобі відомо.

Дзеркалами в спальні слід дуже обережно користуватися. Вони не повинні розташовуватися так, щоб, прокинувшись під час сну, ти відразу ж змогла побачити своє відображення. Вважається, що дзеркало, повішене в ногах ліжка, може викликати занепокоєння у взаємовідносинах.

Хочеш жити з чоловіком довго — спи з ним на одному матраці!!!
Думаю, що навіть логічно зрозуміло, що ліжко, в якій два матраца складають один плацдарм, символічно ділять цей плацдарм на дві частини, два світи і дві різні території. Відповідно, краще проводити ніч у тісноті на єдиній території, та не в образі. Або спати в різних кімнатах, ніж в одному ліжку з двома матрацами.

Книжкові полиці повинні бути з дверцятами!
Я помітила, коли ночую у вітальні у сестри, де навпроти дивана ціла бібліотека, відчуваю себе розбитою і не выспавшейся весь день. За Фен-Шуй відкриті книжкові полиці символізують леза, які «розрізають» людини і погіршують його здоров’я.

В очікуванні дитини
У Китаї існує легенда, за якою під ліжком вагітної жінки живуть духи, лін, які дають новонародженому дихання життя (ци). Тому китайці не рекомендують рухати ліжко, витирати пил і мити підлогу під ліжком під час вагітності, щоб не потривожити духів.

Зрозуміло, що зібрати все різноманіття корисних порад в одній статті неможливо. Якщо у тебе є свої спостереження про правдивість методів і рад тисячолітньої китайської науки, поділися з нами. Якщо хочеш дізнатися більше про те, що рекомендує Лілліан Ту для поліпшення життя вдома і в офісі — роби запит, продовження буде