Чудо — це те, що здається неможливим, але відбувається.

0
62

Драм знято безліч і кожна третя з усього цього достатку є нудною тяганиною, яку не вимикати тільки завдяки силі волі. Цей фільм я збиралася дивитися ні один раз, все ж у головній ролі МакГрегор, мій Філліп Моріс, мій Обі ван Кенобі, мій Крістіан. Загалом одні із найулюбленіших акторів. Фільмів Наомі Уотс я знаю небагато, по відношенню до неї, до цього фільму я була не визначена.

Відносно фільму, я не здивована, що воно вийшло придатним. Все ж європейське кіно — це щось особливе, те що треба толком вловити і зрозуміти. Тим більше фільм знятий на реальних подіях, що надає йому більше драматизму і спустошеності після перегляду. Фільм розповідає не тільки про цунамі, яке забрало життя n-ої кількості людей, він розповідає трагедію сім’ї, через яку і можна отримати весь спектр переживань.

Наомі Уотс змогла все донести до глядача, всі переживання і болі, як фізичні, так і душевні. Хоч за Оскар бореться не менш улюблена мною Дженніфер Лоуренс, я віддала б свій голос за Наомі Уотс. Юен МакГрегор настільки улюблений мною не підвів. Я бачила мало ролей, де чоловік може так щиро плакати і від цього не противно, цьому хочеться співпереживати і плакати разом. Так само варто відзначити Тома Холленді, такий юний, такий талановитий. Звичайно не в пору Дакоті Фаннінг та іншим загальновизнаним юним талантам, однак, хлопець здібний, сподіваюся, що побачу його ще в безлічі картин.