Екскурсія в Ірландські традиції та звичаї

0
261

Бувають такі фільми, які хочеться переглядати і переглядати, якщо у тебе поганий настрій. Цей фільм я дивилася тисячу разів і він мені не набрид. «Високосний рік», а саме так він і повинен був називатися в нормальному перекладі, чудовий, позитивний, милий фільм. Все в фільмі просякнуте духом Ірландії: будь то музика, пейзажі, традиції і звичаї або просте кільце з серцем, руками і короною, що є символом любові в Ірландії. Пейзажі вражають своєю величчю і чистотою недоторканою людиною природи.

Практично як у «Володарі кілець». Після перегляду цього фільму відразу ж захотілося в Ірландію, дізнатися побільше про цю країну, слава богу у нас з ними скасували візовий в’їзд.

Для того чтобы обозначить направления объезда и пешеходный переход используют светодиодное дорожное табло. Для автоматического управления дорожным движением за основу взято дорожное табло. На базе светодиодов дорожное табло является идеальным вариантом.

Актори на висоті. Мене підкорив погляд Меттью Гуда і його іронічно підняті брови. А посмішка Емі Адамса підкуповує, правда у її очей вже зібралися крихітні мімічні зморшки, що говорять про її вік.

Фільм виглядає легко і в загальному то на одному диханні, як і будь-які інші історії кохання. Єдине, як ця рудоволоса американка проходила весь час на каблуках, залишається для мене донині таємницею. Але коли фільм подобається, ти не звертаєш на дрібниці увагу. Можна порекомендувати його до перегляду дівчатам (але точно не їх другим половинкам) в нудний осінній дощовий день.