Фантастический фильм «Изгой-один. Звездные войны: Истории» от Lucasfilm во вселенной Звездных войн


Без названия (51)

Фантастический фильм «Изгой-один. Звездные войны: Истории» от Lucasfilm во вселенной Звездных войн фантастичний бойовик і перший спінофф культової космічної саги про протистояння темних і світлих сил. Режисером стрічки призначений Гарет Едварс, відомий глядачам за фільмами «Годзілла» і «Монстри». Зйомки нової картини проходили на Мальдівах, в Ісландії, в Йорданії та Великобританії. В очікуваному спінофф глядач відкриє для себе події, які відбулися між третьою (2005 рік) і четвертої (1977р.) Частинами «Зоряних воєн».
Прем’єрний
показ в Росії фільму «Ізгойодин: Зоряні війни. Історії »планується на 15 грудня 2016 року, що збігається з датою дебюту в усьому світі.
Імперія готова до будівництва нового надпотужного зброї, яке зможе знищувати не тільки далекі космічні кораблі, а й ліквідувати цілі планети. Завдяки Зірці Смерті могутність Імперії і Темних сил зросте в кілька разів. Щоб цього не допустити загін повстанців і що приєдналися до них однодумці повинні дістати креслення смертоносної зброї. Серед них робот К2SO, бунтарка Джин Ерсоя, капітан Касіян Андор, сліпий майстер східних єдиноборств Чіррут Імве, найманець і чудовий стрілець Бейз Малбус. Всі ці персонажі знаходяться на периферії суспільства, вони не джедаї, хтось із них злочинець, хтось анархіст, хтось жадає помсти, але всі вони об’єднуються заради заповітної мети. Їх не лякає те, що складне завдання може стати останнім у їхньому житті.
У картині глядачів порадує і новий дройд C2B5, який був розроблений імперським інженером. За неофіційною інформацією, можливо, Джин Ерсоя стане матір’ю відважної Рей. Саме їй судилося бути учнем останнього джедая, який ховається на планеті ЕЧТе.
Трейлер фільму «Ізгойодин: Зоряні війни. Історії »дивіться онлайн в хорошій якості прямо зараз в онлайнкінотеатрі Tvigle.ru.