Гали проти римлян

0
262

На великі екрани вийшов черговий новий мульт про відважних галів, які не хочуть віддавати свій невеликий шматочок землі ненависним римлянам під проводом Цезаря. Двом найвідомішим представникам древнього народу — хороброму Астеріксу і його другові-недотепі Обеліксу належить хитрістю і підступністю відстоювати рідну територію. Незважаючи на всю міць своєї армії, римлянам в черговий раз доведеться несолодко в протистоянні з галами.

Самые яркие чехлы для iPhone 5. Предлагаем большой выбор модных чехлов для iPhone 5 по выгодным ценам. Аксессуары и оригинальные чехлы для вашего iPhone 5 с доставкой по Украине.

Французькі режисери, напевно, ніколи не перестануть знімати фільми і мультсеріали про знаменитих галів з коміксів 60-х. Та і як можна це зробити, якщо головні герої настільки чарівні і смішні, а ситуації із захоплення території кожного разу можна подавати під новим соусом. У мультфільмі «Астерікс: Земля Богів» Цезар вирішує просто-напросто забудувати район сучасними особняками для знатних римлян. Це, до речі, сказати, непогана алегорія на злобу дня. Зносити пам’ятники архітектури для побудови на їх місці бізнес-центрів і елітних житлових комплексів.