Запись в блоге

Гали проти римлян

На великі екрани вийшов черговий новий мульт про відважних галів, які не хочуть віддавати свій невеликий шматочок землі ненависним римлянам під проводом Цезаря. Двом найвідомішим представникам древнього народу — хороброму Астеріксу і його другові-недотепі Обеліксу належить хитрістю і підступністю відстоювати рідну територію. Незважаючи на всю міць своєї армії, римлянам в черговий раз доведеться несолодко в протистоянні з галами.

Самые яркие чехлы для iPhone 5. Предлагаем большой выбор модных чехлов для iPhone 5 по выгодным ценам. Аксессуары и оригинальные чехлы для вашего iPhone 5 с доставкой по Украине.

Французькі режисери, напевно, ніколи не перестануть знімати фільми і мультсеріали про знаменитих галів з коміксів 60-х. Та і як можна це зробити, якщо головні герої настільки чарівні і смішні, а ситуації із захоплення території кожного разу можна подавати під новим соусом. У мультфільмі «Астерікс: Земля Богів» Цезар вирішує просто-напросто забудувати район сучасними особняками для знатних римлян. Це, до речі, сказати, непогана алегорія на злобу дня. Зносити пам’ятники архітектури для побудови на їх місці бізнес-центрів і елітних житлових комплексів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Похожие записи

СТС

смотреть канал стс онлайн прямой эфир: На данный момент нет доступной трансляции канала В

Смотреть телеканал оружие ТВ — GUN TV онлайн

Смотреть телеканал оружие ТВ — GUN TV онлайн: На данный момент нет доступной трансляции

Канал ТНТ
ТНТ

посмотреть прямую трансляцию тв канала тнт онлайн: На данный момент нет доступной трансляции канала