Гендерна сліпота

0
375

Дебютна повнометражна робота Еміля Вогта, яка вже встигла прославитися на Санденсі — приз за роботу сценариста, на Берлінале — приз Label Europa Cinemas, і навіть отримати нагороду ФІПРЕССІ в Кракові; представляє собою камерну картину новоєвропейської стилістики, що розповідає історію однієї осліплої дівчини та її ментальні взаємовідносини з зовнішнім світом в новому «без просвітньому» середовищі.

Почему один человек не должен сразу фотографировать и снимать видео на свадьбе. Примеры работ — видео и фото на свадьбу. Элегантная и креативная фотосъемка.

Головна героїня, переповнена страхами, відчаєм і спустошеністю, в практично марних спробах відтворення раніше видимих образів, уклавши себе в тиші домашніх стін, пише книгу, де в ці самі образи, через призму придбаних нав’язливих переживань, лізуть знайомі і незнайомі персонажі, то будучи уособленням її альтер его, з прихованими і фактичними бажаннями, а то і представником гендерного відділу психіки, будуючи різні припущення щодо свого зовнішнього вигляду і навколишнього середовища, але, особливо, щодо свого чоловіка. Найголовніший страх в незнанні: вона не уявляє, чим він зараз займається — перевіряє чи пошту, або переписується з коханкою, сидить тінню в будинку і спостерігає за нею, або ж на роботі, а може і ще десь, або з ким-то. Так, вона навіть не знає, як виглядає квартира.