Герої, які стали частиною нашого життя

0
355

Після літа, на початку вересня дивлячись в кінотеатрі мультфільм, я побачив рекламу, яка мені сподобалася напевно більше всіх. Про «пінгвінів Мадагаскару». Я не міг повірити що вони повернулися і головне що у них з’явився свій фільм! Я втримався від захвату, щоб подивитися той мультфільм, на який я прийшов, але як я і очікував ефект від нього був слабкий, але все одно показав себе з хорошого боку і навіть подав дітям хороший приклад. Але найбільше мені сподобався трейлер мультфільму про пінгвінів, і шкода що замість цього я пішов на інший.

Я з першого погляду полюбив їх, коли вони з’явилися в 2005 році. У рекламі «Мадагаскару» я побачив безбашенних звірів, які йшли від погоні і мені цей мультфільм здався більш ніж цікавим, але не тільки через це я вирішив його подивитися, а тому що наприкінці цього ролика я помітив пінгвіна, який радісно відкриває пляшку шампанського, і тільки через нього я хотів дивитися весь мультфільм.

Начали выпадать волосы, не беда уже придумали средства, которые могут помочь вернуть волосы. Препарат миноксидил 5 цена самая низкая в Украине, нужен для лечения облысения в мужчин или женщин. С препаратом миноксидил 5 закончились проблемы с выпадением волос, теперь не кто лысым не будет все только с шевелюрами на голове.

Це був — Ріко! Мені кожен раз згадується момент з фільму, коли звірі зоопарку вирушили рятувати Марті до них тут же нагрянув Шкіпер з червоним пістолетом (насправді це була ракетниця), а потім і вся його команда, щоб відігнати фосс, і я побачив наскільки це організована команда. Це найкращий момент, коли пінгвіни вперше показали себе в «Мадагаскарі»! І ще багато чого, що було пов’язано з ними: фрази, жести і рухи, ми запам’ятали. Ще пам’ятаєте, була реклама, яка йшла після виходу в прокат мультфільма «Змивайся» у 2006 році про пінгвінів. Тоді я мріяв про мультфільми про пацюків, що живуть у каналізації, і подумати не міг, що мені сподобається нова частина про спецзагін Мадагаскару. І одного разу я побачив на найвищій полиці прилавка відеосалону диск з різними новинками, в числі яких був і мультфільм про щурів. І захотів його, дуже сильно купити! І так вийшло що цей диск, вже придбали. Але найбільше я чекав мультфільм «Пінгвіни Мадагаскару: Прибамбаси на Різдво», і я знайшов його! І отримавши, що хотів, я пішов додому.