Интернет-магазин профессиональной декоративной косметики BonBon cosmetic

7-23-2017

Кисть для макіяжу ZOEVA це сучасна чарівна паличка в косметичці кожної жінки!

Якщо Ви хочете наносити макіяж на обличчя, витрачаючи при цьому мінімум зусиль і часу, і завжди залишатися задоволеною результатом, — наш інтернет-магазин елітної косметики рекомендує Вам звернути увагу на Кисті для макіяжу ZOEVA – продукт косметичної промисловості, який просто необхідний кожній сучасній дівчині і жінці! Детальніше на bonbon.co.ua.

За допомогою пропонованих Вашій увазі кистей для макіяжу Ви з легкістю нанесете і розтушуєте косметичні засоби, як базові, так і декоративні.

Кисті для макіяжу ZOEVA – це:

8 чудових кистей, ручка яких виконана з натурального дерева, а мікроволокно – зі штучного шовку
кисті для нанесення, так і для розтушовування косметичних засобів
а також пензлі для контурування
кисті, волокно яких відмінно очищається теплою проточною водою з додаванням миючого засобу; застосовуйте очищення по мірі необхідності, але не менше 1 разу на 7 днів – і кисті прослужать вам тривалий час; сушіть в повітрі, а зберігайте в спеціальній упаковці
кисті, відмінно виконують свою функцію, як в руках професіонала, так і в руках новачка
Кисті упаковані в міні-сумочку, оснащену блискавкою. На сумочку нанесений логотип. Вартість Кистей для макіяжу ZOEVA приваблива, такий косметичний набір може стати чудовим подарунком до дня народження або іншої знаменної дати. А купити пензлі для макіяжу Ви можете в нашому інтернет-магазині косметичних товарів, де для Вас завжди чудові умови оплати і доставки, якісний товар, акції, знижки та спеціальні пропозиції!

Не втрачайте часу – замовте чудовий набір прямо зараз!