Існування життя — сильно переоцінений феномен

0
72

Коли заходить розмова про зомбі-муві, то ім’я Джорджа Ромеро, не як призвідника, але безумовного кіно-гуру і майстра жанру, згадують на самому початку. Його дебют у великому кіно і, разом з тим, найбільш знаменитий фільм — виключно авторський, сильний і безкомпромісний (якщо не сказати більшого) фільм «Ніч живих мерців», задуманий, один час, як лірична комедія про інопланетян, давно повноцінний шедевр і неймовірний приклад для наслідування вже протягом більше 40 років.

Однак, при всій своїй важливості «Ніч живих мерців» назавжди залишиться другим за значимістю фільмом Ромеро, поступаючись лише його головного твору, творінню всього життя, фільму, який вплинув на жанр, але так і не став його повноцінною частиною, це фільм — «Світанок мерців»!

Купить мягкие детские игрушки с доставкой. Интернет магазин детских развивающих игрушек в Киеве предлагает качественные детские игрушки по доступным ценам.

Що яскраво виділяє «Світанок» від «Ночі» та й від інших зомбі фільмів в принципі, так це новий стиль, незвичайний підхід, і дивовижна подача проблематики зомбі, при наявності майже тих же складових, що були в оригінальному фільмі. Ромеро, замість того, щоб зняти продовження за образом і подобою першого, ламає власноруч створений стереотип і просто напросто придумує новий жанр в кінематографії, зводячи існуючий всесвіт живих мерців на принципово новий рівень, рівень опери в межах кінофільму.