Как правильно составить бизнес план

Бізнес-план являє собою документ, в якому описані бізнес-операції, дій фірми, відомості про фірму та товар (його виробництві), ринок збут, маркетинг компанії. На бізнес-план слід приділити особливу увагу, саме він визначає всі основні і важливі моменти роботи вашого бізнесу. Він укладає у собі багато особливостей, які важко розглянути в рамках однієї статті, тому розглянемо лише головні. Бізнес-план являє собою документ, в якому описані бізнес-операції, дій фірми, відомості про фірму та товар (його виробництві), ринок збут, маркетинг компанії. На бізнес-план слід приділити особливу увагу, саме він визначає всі основні і важливі моменти роботи вашого бізнесу. Він укладає у собі багато особливостей, які важко розглянути в рамках однієї статті, тому розглянемо лише головні.

З чого починається бізнес план

Титульний аркуш є обличчям вашого бізнес-плану, йому варто приділити особливу увагу. На ньому повинно бути відображено назву компанії з контактними даними, тривалість проекту, дата складання плану, а так само особисті дані укладача (посада та ПІБ).
Зміст бізнес-плану. Служить для швидкої і зручної навігації за вашим планом. Являє собою текст, розділений на декілька найбільш важливих блоків.

Резюме бізнес-плану

Від правильності складання цього розділу, може залежати подальша доля проекту. У ньому повинні міститися цілі, завдання та основні ідеї проекту, а так само варіанти отримання вигоди і прибутку для інвестора. Однак до складання резюме варто приступати тільки після того, як ви визначитеся і складете основний зміст.