Коврик Ляпко


Аплікатор Ляпко килимок — це найбільший аплікатор з лінійки продукції ТОВ «Ляпко», який являє собою гнучку пластину з медичної гуми розміром 248 мм х 462 мм, на якій закріплені металеві голки, що складаються з сплаву декількох металів, як і всі аплікатори Ляпко: срібла, міді, нікелю, цинку і заліза. Продиктована така комбінація металів їх важливістю і користю для людського організму. Пропоную придбати Коврик Ляпко

Аплікатори Ляпко — це унікальний медичний продукт, успішно зарекомендував себе не тільки на російському ринку, але і в США, Німеччині, Західній Європі та Австралії. Результати лікувального впливу килимків Ляпко, простота і надійність його використання, не мають аналогів у світовій медичній практиці.

ЧОМУ КУПУЮТЬ САМЕ ВЕЛИКИЙ КИЛИМОК ЛЯПКО?
У даного аплікатора відстань між голками становить 6,8 мм (максимальна відстань серед всього асортименту), що анітрохи не травмує шкіру, а, навпаки, завдяки рівномірному розподілу ваги людини по всій площі аплікатора сприяє оптимальному впливу на акупунктурні точки спини і забезпечує максимальний терапевтичний ефект.

Важливо, що великого килимка достатньо, щоб успішно покрити всі важливі для лікувального впливу м’язи спини або живота.