Купить щебень

7-20-2017

Нерудні інертні матеріали – необхідний елемент будь-якого будівництва. Сьогодні вони мають велику популярність і добуваються в розмірах, що перевищують навіть металеві руди. Широта застосування обумовлюється високими вимогами до стандартів матеріалів – всі сипучі матеріали, такі як гранітний щебінь, будівельний пісок, шлак перед фінальною продажем проходять безліч ступенів перевірки і очищення. Ми пропонуемо купить щебень.
Але перш ніж купити будівельний пісок або інші матеріали, необхідно розуміти властивості продукту, різноманітність видів і варіанти застосування. Компанія «Дон Бетон» пропонує своїм покупцям не тільки широкий асортимент, але і саму повну інформацію. При необхідності професійні менеджери підберуть саме той матеріал, який потрібен саме для вашого будівельного об’єкта.
Застосування сипучих матеріалів як будівельного (допоміжного) матеріалу показано при виготовленні бетонних сумішей, укладання дорожніх насипів, зведення подушок дренажного типу та інших робіт.

Цей нерудний матеріал виготовляється шляхом розколювання гранітних каменів на більш дрібні фракції. Якщо передбачається укладання бетонних сумішей особливої міцності, необхідно придбати гранітний щебінь. Наповнювач забезпечує підвищену стійкість кінцевого матеріалу, а також може служити для виготовлення насипних подушок. Одержуваний у процесі дроблення щебінь поділяється на фракції, кожна з яких має свій розмір.
Практичність щебеню гранітного, його стійкість до корозії, несхильність деформації давно відомі користувачам. Але, наприклад, для влаштування подушки під фундамент, важливо спочатку насипати пісок будівельний, а потім придбати гранітний щебінь і засипати вже на готову рівну піщану основу.