Лего Ниндзя го наборы купить


Неустрашимые воїни з країни висхідного сонця бездоганно володіють технікою боротьби. В команді з ними мріє опинитися практично кожен шибеник! Мережа пропонує придумати для пластикових бійців новий ігровий сюжет разом з Лего Ниндзя го наборы купить , які Ви можете тут за доступною ціною

Серії Лего Нинзяго
Ніндзя не знають, що таке відпочинок! Юному гравцеві належить прийти на допомогу воїнам, а в цьому йому допоможуть:
• Швидкісний транспорт. Тропічний баггі запускається в робочий режим з пів-оберта! Пальми, ліани не стануть для нього відчутною перешкодою, а величезні колеса машини впораються з будь-яким бездоріжжям.
• Оборонні укріплення. Захопити і очистити від ворожої армії багаторівневий Храм Клану Анакондрай буде непросто. А щоб утримати завойовану територію, використовуйте мобільний базу ніндзя.
• Казкові монстри. Літаючий робот Джея — справжній трансформер, змінює положення деталей на розсуд гравця. Конструкції, зібраної з 150 деталей, може протистояти тільки Титановий дракон.
• Спеціальна зброя, потрапляє точно в ціль. Скорострільний винищувач Коула діє на поразку! По-іншому і бути не може — адже конструкція з 230-ти деталей продумана до дрібниць.