Любов знайдеться де завгодно.

0
285

З гнітючим настроєм автор фільму починає вибудовувати свою картину. Картину більш сміливу і нову, вона досконаліша своєю ідеєю і відмінним виконанням під романтичний настрій. Це як поїхати в Бухарест, або яке-небудь інше місто.

Присутність Шайа ЛаБаф відверто мене бентежило, тут поки що він у відверто звичному для нього амплуа-отакий нехлюй, до того ж наркоман і безвідповідальний. Вписаний все ж реалістично для мене, саме для мене тим що його герой постійно в навушниках, постійно під чимось — молодий турист двадцять першого століття, звичайний невдаха.

Мадс Мікельсон і Тіль Швайгер — просто відмінні бандити, а окремо для Мікельсон роль його злочинця ще хороша його холодність. Швайгеру у фільмі мало дали місця.

Мечтаете посетить Тенериф? Экскурсии на Тенерифе, аренда жилья и другая информация доступна на http://www.tenerife-excursions.ru.

Еван Рейчел Вуд просто тут гарна румунка.

Решта акторів теж будуть вами впізнавані.

Зазначу що візуальна частина фільму пророблена гідно і на хорошому рівні, ніякої високої якості від картинки чекати не варто. Це ж дебют, поки що мені невідомо що буде далі знімати Фредерік Бонд.

Зазначу нашого земляка оператора Сергія Васьянова, разом з Крістофером Беком. Музика взагалі відділена від фільму гідна прослуховування, а у фільмі вона дуже доповнює відповідний настрій.