На помилках вчаться

0
390

В історії кінематографа було чимало далеких від досконалості фільмів, помилки в яких варіювалися від зміни номерів машин в різних кадрах до серйозних сюжетних дірок.

Від помилок не застрахований ніхто, але справжня майстерність фільммейкерів полягає у створенні захоплюючої картини, під час перегляду якої глядач навіть не зверне уваги на кіноляпи. Журналісти порталу Moviemistakes склали рейтинг фільмів 2014 року, в яких було найбільше промахів.

Очолив список з 53 кіноляп блокбастер «Перший месник: Інша війна». При зміні кадрів у фільмі містичним чином пропадали гільзи і переміщалися предмети, а за час атаки на Ніка Ф’юрі машини встигли безліч разів поміняти своє розташування на дорозі. Питання у глядачів викликала і сцена, в якій Капітан Америка і Чорна вдова зуміли після вибуху вибратися назовні з підземного бункера, розчистивши на своєму шляху лише пару уламків.

Начали выпускать точные с LCD дисплеем электронные штангенциркуля. Металлический штангенциркуль электронный купить цифровой универсальный. Максимальный измеряемый размер электронным штангенциркулем — 150 мм, разрешение +/- 0,01 мм.

Виявилися у фільмі студії Marvel і фактичні помилки. Перемістив свою свідомість в комп’ютер Арнім Зола оголосив про те, що він був полонений в 1945 році. Проте в «Першому меснику» арешт лиходія відбувся в день передбачуваної смерті Баки Барнса, меморіальна дошка якого в Смітсонівському інституті у сиквелі вказує на те, що герой загинув в 1944 році. При цьому на ній наведено ще й дві різні дати народження друга Стіва Роджерса.