На турнір за мрією (онлайн игры)

0
57

Отже, скільки вже історичних фільмів було переглянуто, але картина під назвою «Історія лицаря» від них відрізняється.

Це кіно з історичним антуражем — тут є лицарі, королі, турніри та прекрасні дами, але воно більш романтичне і більше молодіжне, при збереженні своєї позитивної суті, при цьому не переходить за рамки. Відходячи від точних історичних реалій, хоча я не заперечую наявності реальних прототипів і подібних історій, воно здатне повідати глядачеві прекрасну історію погоні за мрією в обстановці середньовіччя.

І з цим завданням кіно впоралося.

Забыли, что такое дэнди, нагадайте играя в игры онлайн. Предлагаются игры онлайн войнушки http://igryonline.net/vojnushki/ среде которых можно найти славно известную игру Контра.

Історія і справді вийшла просто чудовою. Простий хлопець, син покрівельника, бере участь у лицарських турнірах замість свого пана, тренується і завдяки спочатку удачі, а потім власній силі і відвазі, а також допомоги вірних друзів домагається успіху.

Звичайно, не все проходить гладко, звичайно тут є суперник, є дама серця (до речі, з дуже симпатичною служницею) і є покровитель, а також є купа перешкод. Але ж приклад доброго і співчуваючого, нехай і простого хлопця тут теж є.

Крім цього дуже навіть вражаючий приклад, фільм містить не погану комедійну основу. Пара жартів, голий Пол Беттані, прикольний персонаж Алана Тюдік, музика і кілька курйозних ситуацій (наприклад, з костюмом для балу) — фільм відрізняється як деякою часткою історизму, так і комедійної сутністю, і поєднує все це дуже не погано.