Настільна гра Сплячі Королеви Делюкс


Настільна гра Сплячі Королеви Делюкс

Зверніть увагу! Гра Сплячі Королеви тепер перетворилася на гру Сплячі Королеви Делюкс в жерстяній коробці. Компоненти гри і правила залишилися колишніми. Пропоную Спящие королевы купить.

У цій кумедній карткової іграшці ви будете розчакловувати прекрасних корольов, занурених у магічний сон. Це гідне заняття було б суцільним задоволенням, якби не підступні противники, норовящие або вкрасти вашу царську особу, або знову її приспати.

У казковій країні твориться справжнє неподобство – все королеви сплять мертвецким сном, а доблесні королі, які могли б їх розбудити, бовтаються невідомо де. Що ж, доведеться наводити порядок самим. Де ці царствені нероби, які повинні цілувати зачарованих дівчат? Ага, ховаються в колоді разом з іншими персонажами і магічними предметами.

Втім, міцно дрімаючі красуні – це тільки півбіди, чимало проблем доставляють ваші конкуренти, які можуть запросто забрати з-під носа вже збуджену королеву, подослав свого вірного лицаря. Проте зневірятися не варто, тому що якщо у вас знайдеться хоч один завалящу дракон, ви зверніть на втечу будь-якого негодника в обладунках. І навіть якщо хтось захоче, використовуючи чарівне зілля, знову приспати одну з ваших підопічних, його плани можна розладнати звичайної чарівною паличкою.

Деякі королеви особливі, і якщо саме ви переб’єте їх віковий сон, вони щедро винагородять вас. Наприклад, Королева Троянд призведе в ваш стан яку-небудь зі своїх подруг. Якщо врахувати, що для перемоги в грі потрібно зібрати п’ять корольов, це дуже вагомий бонус. До речі, переможцем вважається той, хто першим набере 50 очок (які, до речі, королеви також приносять).

Геймплей досить простий: Сплячі королеви лежать в центрі столу «сорочками» вгору, а гравці по черзі грають з рук карти, задіюючи різних персонажів і магічні предмети. Перерахувати їх нескладно: це королі, лицарі, блазні, дракони, чарівні палички і пляшки з сонним зіллям. В колоді є карти із числовими значеннями – їх можна певним чином скидати і брати в руку нові картки. В «руці» завжди повинно бути п’ять карт — ні більше, ні менше.

Гра закінчується, коли хтось з учасників набере достатньо корольов (або очок). Якщо всіх сплячих красунь розбудили і в центрі столу не залишилося жодної, гравці просто підраховують свої окуляри, і хто набрав більше, вважається переможцем. Як бачите, нічого складного в цій грі немає, але побудована вона таким чином, що за нею можна просиджувати годинами, відбиваючи один у одного чарівних принцес.

Загалом, боротьба за сплячих красунь – це дуже цікаво, тим більше що карти дуже добре ілюстровані і піднімають настрій одним своїм симпатичним виглядом.

Резюме GaGaTeam

Серед величезного розмаїття карткових ігор Сплячі королеви виділяються яскравим плямою. У цій грі все дуже миле – і лицарі, і дракони, і блазні, а головне – є простір, щоб досхочу побігати, не напружуючи голову.