Навчання і освіта в Канаді


Переваги образование за рубежом в Канаді і привабливість країни як місця для навчання визначається декількома факторами:

  • Високі освітні стандарти в Канаді обумовлені рівнем коштів, що виділяються на розвиток системи освіти: витрати на утворення становлять 7,1% від ВВП (в інших розвинених країнах цей показник не перевищує 6,1%).
  • Канада входить до трійки країн з найвищим рівнем життя (дослідження ООН «Індекс людського розвитку»). Великі міста Торонто, Ванкувер, Калгарі визнані найбільш комфортними і безпечними для канадців і іноземців.
  • Навчальні заклади країни в більшості своїй представляють собою кампус — територію, де сконцентрована інфраструктура для повноцінного функціонування (навчальні корпуси, комфортні гуртожитки, спортзали та стадіони).
  • Система освіти ґрунтується на британських традиціях, по структурі — аналогічна американській системі. Увібравши в себе кращі сторони європейської та американської шкіл, канадська система зарекомендувала себе, як країна, що надає найбільш привабливі освітні програми для іноземців.
  • Вартість навчання в країні клинового листа на 35-40% нижче, ніж в Європі і вдвічі дешевше британської освіти. Витрати на проживання в Канаді також нижче, ніж у сусідніх США і в Європі.
  • Для іноземних студентів створено ряд умов, які важливі для комфортного проживання в країні. Можливість поєднувати навчання з роботою або підробляти в позаурочний час є важливими моментами, що дозволяють вирішувати питання, пов’язані з оплатою та забезпеченням гідних і повноцінних умов для життя.
  • У програму навчання іноземних студентів включені оплачувані стажування за фахом. Практична частина програми дає можливість реально оволодіти професійними навичками, отримати серйозну мовну практику і заробити гроші.