Не довіряйте незнайомцям.

0
271

Фільм «Перш ніж я засну» розповідає нам історію однієї жінки, яка потрапила, нібито, в аварію і страждає амнезією. Щоранку протягом двадцяти років її життя, вона не пам’ятає нічого з того, що з нею сталося за минулий день; чоловік, з яким вона день у день прокидається в ліжку для неї незнайомець. Вона веде відео-щоденник, де розповідає самій собі про важливі події в її житті, щоб легше було згадати на наступний день. Все, здавалося б, добре… люблячий чоловік, хороший доктор… всі намагаються їй допомогти. Але поступово з’ясовується, що все не так, як здається. Хороші ролі змінюються поганими, кому вірити — невідомо, навколо — незнайомці. Такий собі кошмар. Навіть довіра до самої себе виявилася оманливою.

Подивившись сьогодні дану кінокартину, я була приємно здивована грою акторів! Що Колін Ферт, що Ніколь Кідман на відмінно впоралися з ролями. Хочу зауважити, що Ферт перевершив всі мої очікування, він просто затьмарив Кідман.

В ателье профессионально и качественно сделают пошив платья. Получите комфортное платья, сделав заказ на пошив платья, которое в кратчайшие строки будет готовое. По доступным ценам и вашей фантазии делаем пошив платьев.

Незвичайне амплуа для британського благородного лорда. Хто б міг подумати, що він втілить в собі такого героя. Ну на то він і оскароносний актор, що вже говорити — талантище! Фільм мене, звичайно, не дуже вразив, проте були моменти, коли я переживала разом з героями, мене обурювали деякі дії, загалом, байдужою я не залишилася. Але якось затягнули з зав’язкою, я все чекала, де трилер, коли вже почнуть розгортатися динамічні події, багато дій я просто напросто передбачала до того, як про них повідомлять. О, цей дар ясновидіння! Або ж просто слабка задумка режисера і сценаристів. Однак, динаміки я все-таки дочекалася. Було трохи! Фільм врятував закручений сюжет, а точніше нас заплутали хто є хто в житті Крістін (Ніколь Кідман) і було цікаво спостерігати над тим, як змінюються люди, ким вони стають і що з’ясовується в результаті. Дивно, звичайно, що багато найважливіших деталей її життя вирішили прояснитися аж через 20 років, чому це не стало відомо раніше, адже кожен день їй допомагали згадати все і вона вела щоденник. Але… це вже загадка, що не доступна для нашого розуміння.