Не всі гріхи можна спокутувати.

0
84

Що це? Це жахи? Це трилер? Або пригодницький фільм про пошук скарбів? Ні! Це суцільна мішанина з різних стилів і жанрів, які слабо клеяться один з одним і розсипаються на ходу, як підгнилий зомбі. Більше того, всі ці шматки обірвані на половину і постійно перебувають у стадії блукаючого сновиди. У добавок до цього абсолютно огидна операторська робота, яка в самі напружені моменти своїм смиканням здатна викликати напад епілепсії навіть у тих, хто нею не страждає.

Під час пошуку входу в катакомби, відчайдушні сміливці проходять через тунель, який за словами провідника охороняється поліцією.

По качеству и умеренной цене можно заказать суши. Доставка суши на дом круглосуточно в Мурманске. На любой вкус будет большое разнообразие блюд из суши.

Мабуть робота паризької поліції налагоджена з рук геть погано, адже цей тунель, якщо судити по розмальованим графіті на стінах, відвідується регулярно. По ходу дослідження підземель розкривається вся глибина егоїстичної натури головної героїні. Їй наплювати на безпеку своїх супутників, головне — довести свою правоту, навіть якщо це буде коштувати людині життя.

Нелогічні загадки, постійні порушення законів, створених самим фільмом, здогадки, взяті з нізвідки, все це глядач в надлишку знайде в цій картині. А також боротьбу героїв зі своїми демонами, що відображають почуття провини. І ось це найкраща задумка у всьому фільмі, але, як і все інше, вона не отримала належного розвитку.