Як вибрати квартиру


kak-vybrat-kvartiru-v-novostrojke1

Дуже часто питання по обміну або купівлі для себе і своєї сім’ї житла, стоїть гостро. Кожен обиватель хоч раз та змінював місце проживання, переїжджаючи, по тим чи іншим обставинам, в нові умови, які були потрібні на даному етапі. Пропоную ЖК «Лисовый квартал» — ещё одна причина жить в городе Бровары

Як вибрати квартиру
Але як вибрати квартиру, або її придбати? Це питання з розряду найважливіших, адже шукати потрібний варіант не так вже й просто. Треба в цьому процесі враховувати всі нюанси, навіть ті, які спочатку не видно, але їх можна визначити, «копнувши глибше». Візуальний огляд ще не означає ваш успіх, адже квартира повинна бути не тільки красивою і зручною, але також ще і такий, щоб не доставляла «головного болю» (галасливі сусіди, наприклад, тощо).

Також рекомендуємо:

nedvizemost-2
Варіанти оренди житла в чужому місті
nedvizemost-1
Як вибрати агента з нерухомості?
nedvizemost-2
Як купити квартиру в Санкт-Петербурзі
Тепер розглянемо весь процес підбору житла, вірніше сказати, — безпосередній виїзд на об’єкт і оцінивши його з точки зору доцільності для вас особисто. Розподілимо всі за етапами, якщо пронумерувати кожний з них! Отже, приступимо, як вибрати квартиру?

Поверх
Так, поверх, на якому розташована квартира, грає важливу роль. Він не повинен бути першим чи останнім, адже в першому випадку багато шуму від ліфта і цікавих очей за вікном, а на останніх поверхах можуть бути всі проблеми, які пов’язані з дахом.

Як вибрати квартиру

Також рекомендуємо:

nedvizemost-1
Як зняти квартиру на тривалий термін?
nedvizemost-1
Вибір квартири при переїздах в столицю
nedvizemost-2
Навіщо давати завдаток в угодах з нерухомістю?
Але якщо у вас в родині є старші люди, то треба подумати про те, як їм підніматися на поверх, якщо немає ліфта, наприклад. Звичайно, можна розглянути і перші поверхи в цьому варіанті, але тоді хоча б, щоб він був «високим», тобто фундамент був встановлений так, що балкони і вікна перших поверхів розташовані високо від землі.

Вікна
Як вибрати квартиру, звичайно ж, вікна повинні виходити на двір — це буде найкращим варіантом. В цьому випадку вам не загрожує турбує шум громадського транспорту і автомобілів. Та й перехожі не мерехтітимуть, особливо, якщо раптом ви живете на першому поверсі. А у дворі можна почути лише дитячий сміх і нечасті діалоги дорослих, так і визирнути у віконце набагато приємніше, коли бачиш свій двір, а не проїжджу частину вулиці.

Ремонт
Однією з важливих частин обмінного процесу може стати ремонт в потенційному об’єкті проживання. Так, це важливо, але не завжди. Якщо ви хочете зробити свій ремонт — «під себе», то можна не сильно звертати на це увагу. Але важливо знати, що в будь-якому варіанті ремонту, головне — це стіни і стелі (відсутність тріщин великих, та й сам будинок не повинен бути аварійним, про що можна дізнатися в місцевому Жеку).

Сусіди
Як вибрати квартиру
Мабуть, кожен громадянин бажає мати адекватних і хороших сусідів. Це вірно, так як дивно було б, якщо ви захочете мати по сусідству особу, яка весь час буде вас турбувати гучною музикою і п’янкою, та ще й прагнути до вас в гості в такому вигляді заглянути. Про сусідів краще розпитати у мешканців будинку, наприклад, у місцевих бабусь, які часто пліткують на лавочках біля будинку.

Ціна
Як вибрати квартиру, цей пункт сміливо може включати в себе всі попередні, адже він складається саме з ремонту, куди виходять вікна, поверховості (перші і останні — дешевше), якоюсь мірою і впливає сусідство. Сюди можна віднести ще й розвинену інфраструктуру району, віддаленість від центру міста, так і престиж району впливає.

Ознайомитися з ціновим рівнем подібних об’єктів потрібно заздалегідь, на сайтах нерухомості, краще всього. Ви тоді добре відчуєте, завищує ціну продавець чи ні, та і торгуватися необхідно завжди. Нерухомість коштує дорого, тому при торзі можна зберегти істотну грошову суму.

Як вибрати квартиру
Тепер ви можете сміливо шукати кращу квартиру і виїжджати на її перегляд. Але краще робити це з ріелтором, і не з приватним, а з хорошого агентства нерухомості. Агентство нерухомості — це ваша страховка від неприємностей, щоб уникнути шахрайських операцій. Ріелтори, звичайно допоможуть вам підібрати потрібну квартиру, але в цьому процесі повинні брати участь і ви, озброївшись хоча б мінімальними знаннями в цьому питанні, і тоді обов’язково купите те, що потрібно саме вам.