Ні любові, ні туги, ні жалості

0
261

Ідея німого фільму, причому німого в прямому сенсі цього слова, була цілком цікавою. У трейлері є така фраза: «Для любові і для ненависті не потрібні слова». Однак якраз ні любові, ні ненависті я тут не побачила. Ненависть? Діти жорстокі — це всім відомо. Діти-інтернатівці жорстокі — це всім відомо. Дитячий табір, в якому я була якось влітку, брав участь у невеликому чемпіонаті з футболу. І в один день наші хлопці грали з інтернатівців. Наші виграли, незважаючи на те, що противники грали нечесно і навіть деколи жорстоко.

А після цього, озлоблені нашою перемогою, вони з ненавистю (і навіть з якимось задоволенням) кинулися нас бити, кидати в нас пляшки з піском і камінням (одна з них, наприклад, розбила підборіддя моєї подружки в кров). На цьому вони не зупинилися.

Нашлось время на отдых, можно его провести интересно, а именно поиграть игры танки онлайн. Не чего не нужно устанавливать на компьютер просто зайти в браузере по адресу и игры танки онлайн уже доступны.

Вночі вони влаштували розгром у нашому таборі, незважаючи на те, що наші табори знаходилися на пристойній відстані один від одного. І ніхто їх не міг контролювати, ніхто їх не міг зупинити. Їх боялися навіть вожаті (і навіть чоловіки). Я думаю, що люди, які не стикалися безпосередньо в житті з вихованцями інтернату, все одно можуть припустити, що вони жорстокі, хоча б тому, що вони самотні. Глухонімі діти-інтернатівці жорстокі — це очевидно, і це ми розуміємо з фільму. Умови їх життя жахливі, кожен день — боротьба, ймовірно, це теж цілком очевидно. Навіть, якщо в тебе, здавалося б, немає почуття жорстокості і несправедливості, плем’я допоможе тобі його розвинути. У «Володарі мух» на острові взагалі виявилися виховані англійські діти, але природа взяла своє. Боротьба за виживання завжди будить в людині примітивні тваринні інстинкти — і навіть якщо прокидається совість, твоя підсвідомість намагається її заглушити для того, щоб ти вижив, щоб плем’я тебе не вигнало. Любов? Я абсолютно не впевнена, що головний герой відчуває любов, швидше сексуальну прихильність до своєї першої (і дуже досвідченою) молодій жінці. Почуття власництва — вона повинна бути тільки з ним, її тіло повинно належати тільки йому. Але все це не любов.