Опір даремний, але тільки не для нього

0
334

Перша думка яка прийшла в голову після перегляду — чому таких фільмів немає на широкому екрані російської кіноіндустрії?

Сюжет інтригуючий і вельми своєрідний. Спочатку здалося що фільм черговий запив під голівудскі ужаси, однак при подальшому перегляді думка кардинально змінилася.

Втомлений спрагою байкер, повертає, що називається «не туди» і потрапляє в рідкісну глухомань. Відразу хочеться відзначити, що атмосфера суворого російського села передана дуже добре, разом з нею приходить інтрига і розуміння того, що тут коїться то моторошне. Ще б пак! Якщо навіть просте бажання попити водички для головного героя перетворюється в міні кошмар, в ході якого він отримує чорну мітку, тут то все і починається…

Герої фільму промальовані блискуче і їм відразу хочеться вірити без всяких сумнівів. Ще один плюс який хотілося б відзначити, це відсутність шаблонності у фільмі все своєрідно і сюжет і діалоги.

До слова про своєрідність сюжету. Фільм заманює відразу по ходу перегляду в голові прокручується тисячі варіантів розвитку подій, але творцям тут вдалося показати те, чого ніяк не можеш очікувати.