Запись в блоге

Панночко, вам пора йти

Головна героїня у виконанні Валерії Бруні-Тедескі (Луїза) нагадала мені Фаїну Георгіївну Раневську. «Вишневий сад» у МХАТі. Після вистави я прокинулася на гальорці. Білетер: «Панночко, вам пора йти». — «Куди ж я піду?!

Ось саме. Це питання повисає в повітрі коли спостерігаєш за рухами тіла Луїзи. Всі спроби врятувати свою сім’ю від розорення, завести дитину, продовжити життя своєму важко хворому братові призводять до краху. Чим більше вона старається, тим менше у неї виходить. Життя, як картковий будиночок розсипається у неї в руках…

Фільм, безумовно заслуговує на увагу. Хоча б сміливістю. Особисту драму нелегко розповісти. Знята, безумовно талановитим режисером Валерією Бруні-Тедескі, що зіграла в ній же головну роль свідчить про безмежну довіру до глядачів. Глядачі — критики. Критики — глядачі. Ця історія, розказана хорошою емоційною мовою претендує на достовірність. Пам’ять про померлого брата зігріває серце. Мати, яка тебе ніколи не розуміла, молодий коханець занадто зациклений на собі. Всі ці речі створюють потрібну атмосферу. Прекрасний оператор — Жанна Лапуарі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Похожие записи

СТС

смотреть канал стс онлайн прямой эфир: На данный момент нет доступной трансляции канала В

Смотреть телеканал оружие ТВ — GUN TV онлайн

Смотреть телеканал оружие ТВ — GUN TV онлайн: На данный момент нет доступной трансляции

Канал ТНТ
ТНТ

посмотреть прямую трансляцию тв канала тнт онлайн: На данный момент нет доступной трансляции канала