Про досягнення мети сучасним суспільством.

0
309

У наш час людей все більше і більше цікавить кар’єрне зростання, просування по посаді. Незважаючи аморальні методи, люди готові піти на все заради успіху. Ден Гілрой, у якого відбувся гучний дебют у режисерській посаді, якраз присвячує фільм цій темі. Дуже шкода, що люди не зможуть подивитися картину в кінотеатрах, адже у нас в країні його відмовилася показувати. Відразу ж мене насторожив переклад назви, у нас його перевели, як Стрінгер, хоча в оригіналі Nightcrawler. При чому тут Стрінгер взагалі не ясно.

Сюжет оповідає про хлопця, який шукає роботу. Його нікуди не беруть. Одного разу, випадково наткнувшись на автомобільну аварію, він бачить у справі працівників каналу. Відразу ж у молодої людини народжується бажання знімати на камеру всякого роду події. Не зовсім законними методами, він знімає свої відеоматеріали та підносить свій контент, як щось унікальне, то чого не можуть інші. Йому плювати на оточуючих людей, він будь-якими методами домагається потрібного йому результату, хоча часом для досягнення мети порушує всі норми моралі.

Не умеете готовить суши, не беда, закажите суши креветка с доставкой на дом. Если любите суши, не отказывайте себе, потому всегда найдется тот кто любит суши креветку готовить.

Розкрити тему у режисера вийшло. В якійсь мірі він показує всі пороки нинішньої системи. Людей цікавить тільки контент, а якими методами він виробляється, це вже нікого не стосується. У нашого героя була мета. Він хотів відкрити власну компанію і у нього це вийшло. Але якою ціною? Обманом, хитрістю і зрадою. Все, що він робить порушує закони моралі. Його не цікавить життя людей, він просто виконує свою роботу. І на жаль, в наш час все саме так, як показано у фільмі.