Про плани на 2015 рік: кінокомпанія «Марс Медіа» запустить 10 проектів

0
53

В кінці року багато хто підводить підсумки. Ми ж — будуємо плани на майбутнє. У 2015 році у «Марс Медіа» буде багато цікавих проектів, про деякі з них ми можемо розповісти вже зараз.

По-перше, в 2015 році вийдуть в прокат відразу п’ять наших картин. У лютому — «Шрам» Фатіха Акіна, со-продюсерами якого виступили Рубен Дишдишян і Арам Мовсесян.

До 70-річного ювілею Перемоги планується випустити військову драму Кирила Белевича «Одиниця». Навесні-влітку — «Сповідь задрота» Клима Шипенко за мотивами однойменного інтернет-бестселера Дмитра Шахова. Влітку-восени — дебютну роботу Сергія Пускепаліса «Клінч» з Олексієм Серебряковим в головній ролі і ліричну комедію Альони Званцової «Норвегія» з Євгеном Мироновим, Севереєй Янушаускайте і Ксенією Раппопорт.

При разнообразных нарушениях сердечного ритма нужно принимать припараты. Лекарственные препараты или антиаритмические лекарственные средства применяют при нарушениях возбудимости. Автоматизм сердца если также нарушен, необходимо принимать лекарственные средства.

По-друге, на початку року завершаться зйомки двох масштабних історичних картин — «Великої» режисера Ігоря Зайцева з Юлією Снігир в головній ролі і «Супутник» Івана Шурховецкого за однойменним романом Віри Панової.

В третє, буде запущено у виробництво більше 10 проектів, два з яких — художні фільми, орієнтовані на широкий прокат.

Наприкінці лютого почнуться зйомки 8-серійної біографічної драми «Говорить Москва!» За сценарієм Сергія Юдакова та Олексія Гравіцкого.