Рекордні збори «Інтервю».

0
11

Знята була з прокату скандальна комедія Сета Рогена і Евана Голдберга «Інтерв’ю» все-таки дісталася до глядачів: Sony Pictures не тільки випустила фільм в обмежену кількість кінотеатрів, а й показала його в інтернеті. Як і очікувалося, скандали, інтриги, розслідування і заборони у відомому сенсі зіграли картині на руку.

Користувачі інтернету за допомогою найбільш придатного для кожного з них платформи — Youtube Movies, Google Play Store, Microsoft’s Xbox Live або спеціально створеного сайту SeeTheInterview.com — спільно занесли в скарбничку «Інтерв’ю» більше $ 15 млн за чотири дні, зробивши цю комедію найуспішнішим фільмом Sony в онлайн-прокаті.

Джерела повідомляють, що в день старту фільм в основному дивилися через служби Google. О том, сколько должен весить актер, существуют самые разные точки зрения. Конечно, каждый актер «приспосабливает» свой вес к роли, в которой он в настоящее время снимается. Однако, вес персонажа ничего не говорит о том, сколько весит актер в обычной жизни. Надалі картина цілком може помінятися, оскільки вранці 28 грудня вона потрапила ще і в iTunes Store всюдисущої корпорації Apple. Спочатку фільм збиралися показувати тільки на території США, але потім було прийнято рішення розширити географію VOD-трансляції. Всього, за повідомленнями прес-служби Sony Pictures, комедія про замах на північнокорейського лідера була взята напрокат ($ 5,99 на два дні) або придбана (вартість покупки — $ 14,99) користувачами більше двох мільйонів разів.