Режисер «Гострих козирків» і сценарист «карткового будиночка» займуться міні-серіалом за романом Льва Толстого.

0
299

Один з найбільших романів усіх часів «Війна і мир» Льва Толстого отримає нову екранізацію, цього разу британську. Міні-серіал з шести часових епізодів покажуть на телеканалі BBC. Зйомки почнуться в січні 2015 року, за постановку відповідають сценарист Ендрю Девіс і режисер Том Харпер. Перший займався сюжетами «Доктора Живаго», «Гордості і упередження» та американського «карткового будиночка», другий знімав серіали «Покидьки» і «Гострі козирки».

— Коли я вперше прочитав «Війну і мир», а було це досить пізно, мене вразило, наскільки свіжі і сучасні герої і їхні стосунки. Це історія надій і мрій юності, що розгортається на тлі Наполеонівських воєн. Ми зустрічаємося з любов’ю, дружбою, поворотами долі, зрадою, трагедією і, як не дивно, комедією, — наводить слова Ендрю Девіса BBC.

Создаем сайты недорого. Сайт визитка заказать с индивидуальным дизайном. Создание и разработка сайта визитки исполняется в указанные сроки.

Головні ролі в міні-серіалі зіграють Пол Дейн, Лілі Джеймс, Джеймс Нортон, Стівен Рі і багато інших. Зйомки пройдуть в Росії, Литві та Латвії. Продюсуванням займається Харві Вайнштейн і куратори BBC, які подарували глядачам «Шерлока» і «Доктора Хто».