РОЗМІРИ ЧОЛОВІЧИХ ТРУСІВ. ЯК ВИЗНАЧИТИ РОЗМІР ЧОЛОВІЧИХ ТРУСІВ

8-6-2017

Дуже часто при купівлі чоловічих трусів і білизни ми стикаємося з проблемою, що не знаємо свій розмір і не можемо правильно її визначити. Слід з особливою увагою поставитися до купівлі білизни в інтернет-магазині, коли заздалегідь не можна подивитися на білизну своїми очима і візуально оцінити розмір. Розміри чоловічих трусів необхідно визначити безпосередньо перед покупкою. Це досить складне завдання, оскільки на сьогоднішній день немає якоїсь універсальної сітки, щоб визначити розміри чоловічих трусів і білизни. Пов’язано це з тим, що більшість виробників не дотримуються міжнародної шкали розмірів, так як в різних країнах розміри визначаються по-різному, враховуючи свої національні антропометричні розмірні ознаки. Пропоную Ptashkatextil.UA

Простіше кажучи, в кожній країні і у кожного виробника є свої власні стандарти розмірів чоловічих трусів і білизни. Крім того навіть у одного і того ж виробника різні моделі будуть мати різні лінійні розміри. Це пов’язано, насамперед, з особливостями крою конкретної моделі. Наприклад, зараз дуже багато моделей чоловічої нижньої білизни проводиться з низькою талією, що відповідає сучасним модним тенденціям і попиту.

Низька посадка вносить свої корективи в розмірні ознаки білизни. Плюс до всього виробники враховують особливості тканини, з якої зшиті труси. Кожна тканина в залежності від свого складу і процентного вмісту еластичних волокон має свій коефіцієнт розтягування. Так, наприклад, чим більше у матеріалі бавовни, тим менше виріб тягнеться, відповідно лінійні розмірні ознаки у такої білизни свідомо будуть більше, ніж у виробів з високим відсотковим вмістом еластану або інших синтетичних волокон, предающих вашій білизні еластичність і здатність відновлювати і зберігати форму після розтягування. Не слід брати труси з великим вмістом еластичних волокон на розмір більше, думаючи, щоб вони підійшли напевно. Труси будуть вам занадто вільні, що не зовсім комфортно і естетично, т. к. утворюються «звисають» складки на стегнах та по боках.

У визначенні розміру чоловічих трусів не слід забувати і про індивідуальні особливості своєї фігури, враховуючи зростання, тип статури, а також форму і опуклість сідниць , товщину стегна ноги на рівні області паху. Але про це трохи нижче.

 

ЯК ВИЗНАЧИТИ РОЗМІР ЧОЛОВІЧИХ ТРУСІВ
Як все ж таки визначити розміри чоловічих трусів? Існують певні правила і методи, з допомогою яких можна визначити розміри чоловічих трусів. Спробуємо вам допомогти розібратися в цьому питанні.

По-перше, хочемо відразу вас заспокоїти. Наші стилісти і товарознавці вже вирішили цю проблему за вас!

Для вашої зручності на станиці будь-якої моделі чоловічих трусів, плавок або іншого виду чоловічої білизни розміри вже наведені з урахуванням конкретних особливостей обраної вами моделі. Ми врахували особливості крою, матеріал і його коефіцієнт розтягування, скоригували відповідним чином розміри чоловічих трусів, вказані на бірці виробником.

По-друге, на кожній сторінці ми розмістили таблицю розмірів чоловічого одягу, розрахованих для кожної моделі індивідуально. На основі цих таблиць ви без праці зможете визначити якого розміру варто придбати ту чи іншу модель чоловічої білизни. Вам тільки залишиться самостійно виміряти сантиметровою стрічкою свій обхват талії на рівні гумки трусів і порівняти його з цифрами, зазначеними в таблиці.

По-третє, для самих допитливих, наводимо нижче рекомендації і правила як визначити розміри чоловічих трусів самостійно:

 

1. Зверніть увагу на бирки білизни, яке ви носите. Не дивлячись на відмінності розмірів у різних виробників, все білизна має міжнародне маркування:

 

Таблиця міжнародних позначень розмірів чоловічої білизни

 

2. Виміряйте мірної сантиметровою стрічкою свій обхват талії в тому місці, де буде проходити гумка трусиків. Вимірювання слід проводити горизонтально рівнем підлоги навколо тулуба!

 

3. Нижче в таблиці наведено відповідність міжнародних і російських розмірів (без урахування особливостей конкретних моделей спідньої білизни та без урахування ваших індивідуальних особливостей фігури. В якості прикладу взято класичні бріфи, виконані на 93% з бавовни і на 7% з еластану).

 

Таблиця розмірів чоловічих трусів і нижньої білизни

 

Таблиці з урахуванням особливостей конкретних моделей чоловічої білизни наведені безпосередньо на сторінках цих моделей в нашому каталозі

 

4. Таблиця відповідності розмірів чоловічих трусів і білизни в залежності від індивідуальних особливостей фігури

 

таблиця розмірів чоловічих трусів і білизни у відповідності з типом фігури

 

5. Слід знати, що деякі виробники нижньої білизни, наприклад, Andrew Christian і Aussiebum та інші бренди США і Австралії розробили свій розмірний ряд з деяким запасом комфортності. Тобто труси будуть трохи вільніше, ніж стандартний розмір. У цьому випадку, якщо ви любитель носити спідню білизну в обтяжку, варто його купувати на розмір менше. За таким же принципом краще вибирати такі види білизни як стрінги і джоки.

 

6. Ще одна порада для тих, хто віддає перевагу облягаючі труси – дивіться на склад тканини. Чим більша кількість еластичних синтетичних волокон в ній міститься, тим білизна краще тягнеться і тим більше у нього ступінь облегани