Шумоизоляция колесных арок автомобиля в ЕКБ Екатеринбурге

10-19-2017

Для робіт з шумоізоляції Вам знадобиться: домкрат, балонний ключ,викрутка, ніж, ганчір’я, знежирювачах, прікаточний ролик і шумоізоляційні матеріали. За допомогою домкрата піднімаємо необхідну сторону автомобіля, демонтуємо колесо, якщо є захисний пластиковий локер, то знімаємо його. Ретельно вимиваємо всю грязь як на локері, так і на металевій арці. У нас найкраща шумоизоляция колесных арок автомобиля в ЕКБ Екатеринбурге. Знежирюємо всі поверхні.

Наносимо шар вибродемпфера М4 (або Мікс Ф) на металеву арку, ретельно накочувавши валиком, таким чином, щоб між металом арки і матеріалом не залишилося повітря. Листи наносимо стик в стик. Обробити необхідно максимально можливу площу колісної арки. Далі наносимо шар вибродемпфера М2 на внутрішню поверхню пластикового локера таким чином, щоб матеріал ніде не стирчав і не закривав кріпильні отвори. Другим шаром на М2 наносимо шар шумопоглинача на клейовій основі або Комфорт6 (або Комфорт 3).

Останнім етапом необхідно встановити пластиковий локер на місце і змонтувати колесо. Для автомобілів, у яких немає пластикового шафки, існує варіант покрити шар вибродемпфера аерозольній бітумною мастикою.