Запись в блоге

Сімя — ось, що головне, на мою думку, в цьому фільмі.

Відразу можу сказати, що фільм сподобався і до ранку знала його напам’ять, вже настільки припав до душі. Потім переглядала не один раз, раджу подивитися фільм англійською, це в принципі, для будь-якого фільму добре, а тут особливо, вирізані сцени, реальні голоси, зітхання і інше.

В першу чергу хотілося б відзначити начебто банальність сюжету, але водночас і чудову акторську гру, і те, як це підніс режисер. Якби не актори, Бейкон, Хетлунд, фільм можна було б сміливо перемикати, але не тут-то було.

Отдых высшей пробы может быть в стрип-клубах. Пройдитесь по стрипу клубам и ознакомьтесь с услугами и развлечениями. Ночные клубы с номерами и адресами заведений и развлекательными комплексами.

Чудесно зіграли, взагалі-то всі, сльози просто було не зупинити, а після фінальної сцени — як Нік приходить додому і дивиться домашнє відео, з якого почався фільм — ревіла захлинаючись.

По-друге, музичний супровід, який протягом усього фільму тримає тебе в напрузі, загалом, музика підібрана відмінно.

Раджу фільм дивитися всім абсолютно, хоч ти любиш мелодрами або бойовики — подивися! Принаймні, там є все — любов (причому акцент на сімейну любов чудовий), прекрасно зіграні почуття, причому не тільки позитивні, загалом, все.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Похожие записи

СТС

смотреть канал стс онлайн прямой эфир: На данный момент нет доступной трансляции канала В

Смотреть телеканал оружие ТВ — GUN TV онлайн

Смотреть телеканал оружие ТВ — GUN TV онлайн: На данный момент нет доступной трансляции

Канал ТНТ
ТНТ

посмотреть прямую трансляцию тв канала тнт онлайн: На данный момент нет доступной трансляции канала