Скачать ВПН в Украине


Free VPN – конфіденційність ваших даних і захист їх від стеження з боку провайдера

Коли ви турбуєтеся про збереження особистих або службових конфіденційних даних, які ви передаєте засобами мережі інтернет, ви повинні пам’ятати, що ваш провайдер знає про вас практично всі. Ми пропонуемо, скачать ВПН в Украине. Ніхто не може поручитися за сумлінність і порядність кожного співробітника, тому приховати максимум інформації від провайдера необхідно, якщо ви дбаєте про особистої та службової безпеки. Допомогти в цьому може програма Free VPN, яка встановлює зашифрований приватний канал з одним з серверів мережі, а вже з нього на необхідні ресурси йде обмін за стандартними протоколами.

Кінцеві сервера можуть переключатися, тому повністю зібрати передану інформацію не представляється можливим. Використання Free VPN також може допомогти отримати доступ до ресурсів, які блокуються або провайдером, або самим ресурсом щодо регіональної приналежності відвідувача.

Завантаження та встановлення безкоштовної програми Free VPN сьогодні може допомогти жителям України, які через недавнього указу президента цієї країни позбулися доступу до популярних розважальних та інформаційних ресурсів в тому числі ВКонтакте, Однокласники, Mail.RU, сервісів Яндекса і деяких інших. Установка програми Free VPN дозволяє приховати від провайдера адреса сайту та передану інформацію, а значить – просто отримати вільний доступ до звичним сервісів для роботи і відпочинку без всяких обмежень.