Smart TV Box приставки


Сьогодні, в час стрімкого розвитку сучасних технологій, на ринку виникають нові гаджети, які мають мініатюрними розмірами і великим набором функціональних можливостей. Тут ви зможете знайти smart приставки по вигодним цінам.

Зовсім нещодавно сучасний комп’ютер з процесором 1 ГГц і оперативною пам’яттю в кілька Гігабайт розміщувався в досить ємний корпус. Для того часу він мав непогані характеристики і працював набагато спритніше своїх попередників.

Але зараз з’явилися пристрої здатні повноцінно замінити персональні комп’ютери, але розміри їх настільки маленькі, що деякі з них можна з легкістю розмістити на долоні однієї руки. Такі пристрої отримали назви — Smart TV Box приставка або Аndroid TV Box.

Що ж представляють із себе Smart TV Box приставки для телевізора. Це пристрої, що працюють під управлінням операційної системи Android, самі останні mini пк випускаються з 4-ох ядерними і 8-ми ядерними процесорами, оперативної та внутрішньою пам’яттю більше 1 Гб. Кількість і різноманітність інтерфейсів залежить від виробників і моделей. Більшість Android PC мають роз’єми під мікро/mini USB, USB 2.0, слоти для карт пам’яті, порти HDMI, S/PDIF, Ethernet, вбудовані адаптери Wi-Fi 802.11 b-g-n, які працюють зі швидкістю до 600 Мбіт/c.

Управління Android tv box здійснюється спеціальним пультом з гіроскопом AirMouse, також до приставки можете підключити бездротову клавіатуру і мишу. Присутня можливість управління зі смартфона, планшета за допомогою програми RKRemoteControl. Такі міні-комп’ютери здатні перетворити телевізори з HDMI входом, мультимедійні центри з великими можливостями, ніж SMART TV.

Основні сфери застосування Андроїд міні ПК, які можна виділити:

  • домашній комп’ютер, з використанням телевізора в якості монітора;
  • Full HD медіаплеєр; пристрій для спілкування з друзями або родичами через Skype або VoIP-телефонію; ігрова консоль;
  • спільно з проектором, для проведення тренінгів, різних занять, мультимедійних презентацій;
  • для рекламних промо-кампаній в точках продажів, підключаючи до РК-моніторів; в HoReCa бізнесі, для надання додаткових послуг клієнтам;
  • в офісах, за умови установки додаткового програмного забезпечення у вигляді прошивки і установки Linux;
  • у різноманітних системах, мережах, де винахідливі інженери придумають, як застосувати їх для зниження вартості обладнання.

Купити універсальний пристрій android tv mini pc можна з різними характеристиками, в залежності від того, які цілі ви переслідуєте. У нашому інтернет-магазині представлені різні моделі: з зовнішньої wi-fi антеною або lan портом, з HDMI або minijack роз’ємами, з USB і мікро USB портами, з процесорами різної частоти, а також міні пк обладнані камерами та мікрофоном.

Завдяки наявності величезної кількості безкоштовних додатків перед власниками Аndroid mini pc розкриваються простори Інтернету, захоплюючий світ розваг, можливість відеоспілкування в  Skype, або соцмережах ВКонтаке, Facebook, Однокласники і інших менш поширених, перегляду фільмів з допомогою програм на Аndroid. Зі смарт тв приставкою для телевізора покупець отримує можливості, які присутні на планшетах і смартфонах. Додатковим бонусом є можливість перегляду зображень, відео, аудіо, роботи, ігор на великому екрані.