Стандартний патріотичний бойовичок з чудовим екшном

0
246

Кіноадаптація книги Маркуса Латтрела «Вцілілий» починається як стандартний військово-патріотичний бойовик-агітка, живопису самовіддачу «морських котиків»: перші п’ять хвилин нам демонструють архівні кадри реальних навчань, на яких жовторотих новобранців зрубують гіпоксія, втома і міцні слова наставників, а фоном, зрозуміло, виступає зоряно-смугастий прапор. Здається, що коли Пітер Берг перейде до основної страви — історії загону Маркуса Латтрела, знищеного в горах Афганістану, — розгледіти в головних героях людей, а не роботів буде вже складно. Але немає.

Четвірка морських піхотинців у виконанні Марка Уолберга і компанії — це цілком собі «живі» персонажі, зі слабкостями і вадами, хоча режисер мало, що повідомляє про їх біографії.

Читаем обзоры с фотографиями о автомобилях семейства Мицубиси Лансер. Также можно ознакомится с характеристиками авто Mitsubishi Lancer, мнениями и отзывами, которые были написаны автолюбителями и владельцами Mitsubishi Lancer.

А коли всі вони попадають під град-обстріл оточивших їх загін талібів, то вболіваєш за кожного і заплющує очі кожного разу, як хто-небудь з них зі страшною силою вдаряється об каміння, падаючи зі скелі, або отримує кульове поранення, нехай поки ще не загрозливе життю. Екшн взагалі — найсильніша сторона фільму: при дефіциті коштів постановник наповнив картину запаморочливими перестрілками, жорстокими рукопашними сутичками і великою кількістю крові. Такі кадри — рідкість навіть для картин з жорстким рейтингом R. У «уцілілих» їх, до речі, не мало і всі вони працюють на видовищність і правдоподібність картини.