Твій демон — рознощик газет? (дешели косметика)

0
141

Фільм представляє з себе суцільну загадку, в якій всього що відбувається так і не буде дано логічного пояснення. По суті справи, це є основним мінусом, за який я не можу позитивно оцінити фільм і порадіти за те, що не дарма витратила на перегляд час.

Для початку, мені сподобалося те, як у фільмі опис чітко поставили під сюжет. Тому навіть така простенька і не страшна на вигляд історія з рознощиком перетворилася дійсно в щось лякаюче-чаруюче. І цю атмосферу вдалося протримати до самого кінця.

Качественная косметика дешели от израильской косметики. Дешели косметика — это косметика, которая будет полезна для вашей кожи. Косметика не имеет лишних навязчивых запахов.

На жаль, очікування логічної розв’язки впирається ні в що. З одного боку, режисерові не довелося вдаватися до чогось глобального, щоб глядач був у напрузі. З іншого боку, з часом простеньких страшилок стає недостатньо, тому мимоволі звикаєш до того, що навколо героїні постійно крутиться чиясь тінь (причому, з перших кадрів стає зрозумілим, чия).