У танках тільки дівчата

0
351

Спочатку трохи про світ цього аніме: це світ, де до зброї та військової техніки відносяться без страху і зневаги, школи розташовуються на величезних кораблях, а танкові бої існують, лише для правильного виховання дівчат. З’явився цей світ за рішенням світових лідерів, які бажали виростити нове покоління, виховане в дусі загального миру і добра.

Тепер про сам серіал: у жіночій академії Оарай, за рішенням студради, вирішено відродити традиційне жіноче бойове мистецтво — танководство. Головна героїня Міхо Нішідзумі, яка перевелася зі школи «Чорний ліс», що славиться своїми танковими традиціями, проте у Міхо з танководством пов’язані не дуже приємні спогади, але це студраду ніяк не хвилює. Міхо, переступивши через себе, вступає в гурток і береться за командування, в майбутньому міжнародному змаганні.

Нравятся автомобили марки Volkswagen Passat? Спешим обрадовать, что скоро будет премьера нового Volkswagen Passat CC, которого можно увидеть и как говорится пощупать в автосалоне Женеве.

Правда ніякої драми можна не чекати — все-таки тут не серйозний соплежуйний серіал, а веселий балаган з милими і незлобними жартами: Англійки п’ють чай, прямо в танках, американки використовують радіоперехоплення, а російські Танкістки співають «Катюшу».