Він йшов до своєї мети.

0
74

Ніхто сильно не чекав виходу цього фільму і тим більше на щось не розраховував. Я дізнався про нього з зарубіжної преси, там його називали найпотужнішим фільмом року. Мій інтерес склався через представлений жанр. Музичні драми виходять рідко, тому кожен представник викликає пильну увагу. Режисер Дамьен Шазель новачок в кіно, хоча його короткометражка з такою ж назвою, як і повноцінний фільм Whiplash зібрала чимало похвальних відгуків.

«Одержимість» — чудова назва, яку повною мірою відображає сам фільм. Юнак Ендрю мріє стати великим музикантом і намагається із-за всіх своїх сил розвинути свою майстерність. Одного разу його помічає диригент оркестру Теренс Флетчер і запрошує у свій колектив. Юнак ще не підозрює що його чекає. Методи його наставника жорстокі, вони діють на людину негативно і наш герой мало не втрачає самого себе. TB Знак Разработка и продвижение сайтов. Теренс з одного боку справжнісінький деспот, але з іншого недооцінений геній, який з талановитих хлопців робить майстрів своєї справи. Проблема в тому, що Ендрю психологічно виснажується під впливом свого вчителя, він стає одержимим метою завоювати повагу Теренса і стати кращим з кращих.

Про що фільм? Про самовіддачу, про досягнення поставленої мети, про прагнення людини заявити про себе, досягти досконалості, перевершити очікування свого оточення і так далі. Висновків можна зробити величезну кількість. Фільм настільки потужний, що вже під час перегляду розумієш, що подібного ніколи раніше не бачив. Картини про педагогіку практично не знімають, а Дамьен Шазель представляє нам щось, вибиває з голови всі минулі музичні драми, які в порівнянні з цим фільмом виглядають на порядок слабше. Драйв, скажена енергетика, потужний кінець і велика кількість шокуючих сцен — роблять «Одержимість» кращим представником жанру.