Вони молоді і вони живі (бельгийский шоколад)

0
344

Дуже сильний фільм. Давно не дивилася фільмів про війну. Виросла на радянських фільмах на цю тему і абсолютно не була готова до того, що зарубіжний фільм зможе мене ТАК зачепити. Я абсолютно перейнялася картинкою, музикою, грою акторів, всіма цими військовими діями. Для мене все зійшлося і я повірила, я була з ними подумки там. Той рідкісний випадок, коли забуваєш про все і повністю поглинений фільмом.

Всі актори зіграли на «ура». Дон (Пітт) — сильний, мужній, тлумачний, солдат з конкретними цілями вижити і перемогти, яких всіма силами намагається досягти. Втрата солдата з його команди важка для нього, але переживати він собі дозволяє тільки не на очах у інших. Новачок не знає нічого і Дон вчить його тому, що допоможе йому вижити. Швидко, доступно, жорстко, але так необхідно.

Частенько любим пробовать какой ни будь десерт, в числе которого может встретится бельгийский шоколад. Это вкусный и качественный шоколад http://julivalentin.ru/prallines сделанный руками в Бельгии. Бельгийский шоколад, когда его кусаешь, с него начинает вылизать вкусная начинка — пралине.

Норман (Лерман) — писар, якого вчили друкувати 60 знаків на хвилину, виявляється там, де він себе найменше уявляв. Хоча він же на війні. Проходить шлях від полохливого хлопчика до солдата, першим вирішив залишитися з Доном проти великого числа ворогів. Наївність, героїзм, недосвідченість? — Напевно, всі разом.

Святоша (ЛаБаф) — дуже запам’яталися його очі. У них все. Якщо Дон вийшов якимось цілісним загалом (очі, обличчя, рухи, дії), то тут досить було подивитися в очі і все зрозуміти.