Як би ти вчинив на його місці?

0
78

Поведінка людини під час критичних ситуацій абсолютно непередбачувана, хтось покірно підкориться своїй долі, а хтось буде до останнього боротися за життя. Кінострічка «Безодня» оповідає про непросту життєву ситуацію одного ісландського рибалки, який опинився віч-на-віч зі своєю смертю.

За основу даної картини взята дійсно справжня історія ісландського рибалки. Раніше ніколи не стикалася з фільмами Бальтасара Кормакура, але тепер про нього у мене склалося дуже приємне враження. Режисер чудово передав ту атмосферу і страх, які випробував головний герой фільму. Йому співпереживаєш, хочеш що б все у нього було добре.

Получите услуги по разработке фирменного стиля. Закажите фирменный стиль отведав адрес сайта и уникальной фирменный стиль будет вам доступен на выгодных для вас условиях.

Так як я дивилася цю кінострічку на фестивалі «Молодість», мені випала прекрасна можливість побувати на прес-конференції знімальної групи фільму «Безодня». Для мене стало великим здивуванням, що фільм знімався абсолютно в реальних умовах, хоч в той час року вода шалено холодна, але як сказав режисер Бальтасар Кормакур: «Актор не зможе зіграти настільки натурально, якщо не виявиться в реальних умовах, в яких побував ісландський рибалка».