Як робити еротичний масаж?


У цій справі необхідно виконувати поступово. Для початку виконати масаж рук і ніг, які мають безліч точок, що підсилюють кровообіг і знімають напругу в м’язах. У деяких людей слабкими місцями є ноги. Потім потрібно плавно переходити на спину. Рух рук повинно бути круговим, так і вгору-вниз. Починаючи з повільних рухів, необхідно поступово збільшувати темп.

Ще одним важливим моментом в техніці масажу є поцілунки. Рухи рук повинні супроводжуватися поцілунками в шию, мочку юшка, а також спині. У кожної людини ерогенні зони різні, тому в процесі потрібно постаратися знайти їх. Або звернутися в салон де роблять Эротический массаж , де всі це знають.

Після всього прочитаного стало зрозуміло, що еротичний масаж служить не тільки щоб розслабити, але і досягти сексуального збудження. Такий вид масажу підходить для всіх віків. Тільки досвідчений чоловік або жінка можуть викликати у свого партнера масу емоцій, при цьому, не доводячи до виснаження. Чим більше робити масаж, тим більше технічних моментів можна придбати.

Кожен дотик до партнера – це показування своїх почуттів. Слід пам’ятати, що ерогенні зони у людини можуть бути різноманітними. З’ясувати які саме точки піддаються порушення можна тільки на практиці.