Як вибрати громадську лазню


Ваше бажання якомога частіше відвідувати хорошу баню послужило причиною виникнення великої кількості найрізноманітніших банних комплексів. Міська громадська лазня сьогодні є чи не в кожному районі, тому до вибору місця для оздоровлення, очищення і розслаблення потрібно підійти з увагою і обережністю, адже далеко не всі ці заклади безпечні і корисні для вашого здоров’я. Хочу запропонувати баня львів

Чим може бути небезпечна громадська лазня?
Кілька порад з вибору міської громадської баниВо-перше, антисанітарними умовами. Чи знаєте ви, що деякі горе-бізнесмени не гребують облаштуванням парних у колишніх промислових приміщеннях? Таке ставлення до священних банним традицій неприпустимо, адже навіть самий сучасний ремонт і найкраще устаткування не здатні врятувати спочатку не пристосоване під високі температури і вологість простір від недостатньої вентиляції, виникнення цвілі і інших неприємних явищ.

По-друге, специфікою надаваних послуг. Так, сьогодні знайти класичну міську громадську лазню не так-то просто, адже деякі заклади під цим гідним прикриттям спеціалізуються далеко не на оздоровленні та відпочинку.

По-третє, некваліфікованими службовцями. При невмілому поводженні з температурою і вологістю лазня може не вилікувати, а покалічити клієнта. Майстрів «російської пари» залишилося не так вже багато, а пошук і навчання фахівців коштує дорого на такі витрати можуть зважитися тільки впевнені гравці банного ринку.

Вибираємо лазню по душі
Широкий спектр послуг та приваблива реклама не завжди є головними критеріями вибору «правильної» громадської лазні. Зверніть увагу ще на декілька чинників, серед яких, наприклад, «вислуга років». Вважається, що лазня зі стажем і «пропаренным» роками будівлею – найкраще рішення для банщиків, які знають толк в якісному ширянні. Навіть саме нове і модне обладнання не здатне замінити правильного проекту будівлі та власного мікроклімату, що панує в лазні, що відповідає всім нормам і правилам.

Важливо, щоб всі пристрої в лазні функціонували справно, підтримуючи постійний рівень температури і вологості, а інтер’єр парилки задовольняв самого суворого відвідувача. Навряд чи останньому сподобається скрипучий пол і підгнилі полиці, а от добре обладнані роздягальні з акуратними шафками і лавками, приємні місця для відпочинку, а також можливість придбати все необхідне для банних процедур повинні залишити тільки хороші враження.

Зверніть увагу і на перелік послуг, які надає громадська заклад. Добре, якщо біля лазні буде розташована зручна автостоянка з відеоспостереженням, а після парилки вам запропонують відвідати басейн з гідромасажем, масажний кабінет, спорт-клас або затишне кафе. Зрозуміло, вартість цих нехитрих послуг повинна бути прийнятною. Якщо за перебування в парильні з вас зажадають серйозну суму – це привід задуматися і продовжити пошуки, адже похід в громадську лазню повинен бути цілком посильним в матеріальному плані задоволенням для середньостатистичного петербуржця.

І ще один важливий фактор – персонал. Довіряючи своє здоров’я банщику, ви повинні бути впевнені в його досвіді і кваліфікації. Переконайтеся, що перед вами справжні професіонали, так як саме вони будуть стежити за температурою в парній і розминати ваші боки в масажному кабінеті.