Заради миру на землі

0
51

Не збираюся заперечувати видатних достоїнств цього фільму. Власне, я і поставила йому рідкісну дев’ятку — подія для мене з ряду геть. Але щось мене переслідує вже тиждень після перегляду, якийсь дисбаланс.

Розумієте, цей фільм даремний. Філософія Маліка красива, добра і моральна, але марна. Настільки марна, що майже безглузда. Я знаю, що режисер відправив у нашу сторону добрий і високодуховних посил, промінь світла і інше. Але життя показує, що всі його кращі спонукання, як і роботи інших прекрасних антимілітаристів, пропадають даремно в хаосі постійних військових конфліктів на нашій планеті.

Металлические столбы прекрасно подходят для установки заборов. Ограждение с металлического столба будет хорошем от того как установлен столб.

Якби сила мистецтва могла переконувати в марності війни, в її злочинності і жорстокості, у світі давно панували б загальна любов і взаєморозуміння. Якщо сама чудова кінокартина не дозволила б расчехлити якомусь капітану яку-небудь гаубицю — це була б нагорода чистіше оскара. Якби який-небудь американський парубок після перегляду відмовився їхати воювати (пардон, встановлювати демократію) на Близький схід — це була б перемога! Але цього немає. І після перегляду такого фільму, як «Тонка червона лінія», усвідомлення цього стає ще страшнішим. Якщо вже це не скасовує лицемірства і войовничості, то що тоді нам допоможе?