Знаєш в чому твоя біда, ти ліберал

0
54

Колишній ув’язнений Джиммі (Девід Карузо) — герой з темним минулим, який почав нове життя. Тепер у нього сім’я і дитина. Однак від минулого відхреститися не завжди дуже просто і старі дружки рано чи пізно повинні просити допомоги у вирішенні проблем з їх незаконним бізнесом. З цього моменту і починається все саме цікаве і закручується круговерть подій у його житті.

Ремейк однойменної картини 1947, «Поцілунки смерті» не несе в собі нічого нового. По суті, картина проста, в хорошому сенсі цього слова, і саме цим вона і розташовує до перегляду. І головне, що привертає до перегляду, це присутність в кадрі Ніколаса Кейджа в ролі психуватого і жорстокого бандита на прізвисько «малюк». Нік, власне кажучи, як і завжди дуже гарний і його гра додає картині особливого шарму.

В цілому, в ній є всі необхідні атрибути для гарного і якісного фільму: цікавий сценарій, динамічний сюжет, хороший акторський склад і постановка. Однак таких фільми не нові, але саме такі фільми потрібні, і шкода, що вони проходять стороною від масового глядача і з часом їх переглядають лише шанувальники Ніколаса Кейджа.